Výstelkování teflonem, design, výroba

Výroba montážního příslušenství k měřičům

Vyrábíme montážní sady a příslušenství pro správnou montáž průtokoměrů do všech typů potrubí

  • standardní montážní sady železné
  • standardní montážní sady nerezové
  • montážní sady speciální dle dodané TD
  • zemnící kroužky pro montáž do plastového potrubi
  • ostatní jednotlivé komponenty potřebné pro montáž průtokoměru

Standardní montážní sady

Příslušné dosedací příruby, zklidňující úseky dané světlosti a délky, svorníky v případě mezipřírubových snímačů nebo šrouby v případě přírubových snímačů. Dále matice, podložky, těsnění, zemnící vodiče a ostatní drobný montážní materiál.

Montážní sady speciální

Výroba dle dodané technické dokumentace a konkrétních požadavků zákazníka. Nabízíme různé připojovací komponenty, jako jsou CLAMP dle DIN 32676, potravinářské šroubení dle DIN 11 851,vnitřní nebo vnější trubkové závity „G“, příruby dle různých norem (DIN, EN, ČSN, ASA, JIS), s hrubou těsnící lištou nebo plochou, svýkružkem atd.. Do speciální montážní sady je možné integrovat například sifon pro stálé zatopení průtokoměru, různé členy, jako jsou ventily, návarky pro teploměry, tlakoměry, různé odbočky, kolena nebo redukce a jiné požadované prvky. Sady mohou být jak z feromagnetických ocelí (11 373, 11 523), nerezových ocelí (17 240) případně z „chemické“ nerezi (17 349).

Zemnící kroužky

Vhodné pro použít při montáži průtokoměru do plastového potrubí. Kroužky dodáváme ve světlostech DN10 – DN600. Pro výrobu používáme technologii pálením laserem plechů z chemické nerezové oceli 17 349 o síle 3mm. Součástí jsou navazující otvory příslušných průměrů na roztečné kružnici dosedacích přírub, čímž je zajištěno jejich správné středění v potrubí. Pro připevnění zemnících vodičů je na kroužku připraven otvor pro šroub M6. Po dohodě lze vyrobit speciální provedení zemnících kroužků požadovaných rozměrů a tloušťek.

Ostatní jednotlivé komponenty potřebné pro montáž průtokoměrů.

Doplňující výroba jednotlivých nestandardních komponent, například svorníky různých délek a průměrů, speciální zinkované nebo nerezové šrouby, příruby ploché i krkové pro přivaření s těsnící lištou nebo s výkružkem, se závity pro upevnění zemnících vodičů, zklidňující úseky speciálních délek, …